Для корейської дизайн-студії Bitnaneun кінопостери — це поезія

Оксана Городівська
Оксана Городівська
26 Листопада, 2019

Недавно на ресурсі It’s Nice That вийшов матеріал про корейську студію Bitnaneun, що створює кінопостери. Ми на них подивились, захопились і хочемо показати вам.

Студія Bitnaneun працює в Сеулі з 2006-го року. Вона робить постери для різного кіно — і для корейських інді-стрічок, і для фільмів Веса Андерсона та Йоргоса Лантімоса. Для засновника і головного дизайнера студії Сійонга Пака створення постерів — це постійний пошук рівноваги. Між тим, щоб дати достатньо, але не забагато інформації. Між питаннями «чи цей постер привертає увагу?» і «чи відображає він фільм?». 

У серії постерів для фільму «Середина 90-х» Джони Гілла дизайнер поєднав візуальні тренди того часу з кольоровою гамою, що навією відчуття ностальгії. 

Перехід від приблизно двогодинного фільму до одного-єдиного зображення Сійонг порівнює з «перетворенням роману на поезію». Ця поетичність дуже відчутна в його роботах. Особливу роль у ній відіграє колір. 

«Багато роздумів іде на формування кольорового підходу, він має передати загальний настрій фільму», — каже Сійонг. На його думку, кольорова палітра може привернути увагу незалежно від композиції, тому дизайнер намагається взяти максимум від оригінальних кольорових комбінацій. 

«Вбивство священного оленя». Постери студії Bitnaneun
«Готель “Гранд Будапешт”» і «Казка казок». Постери студії Bitnaneun
«Проект “Флорида”». Постер студії Bitnaneun
«Проект “Флорида”». Постер студії Bitnaneun
«Місячне сяйво». Постери студії Bitnaneun
«Гедвіґ і злощасний дюйм». Постери студії Bitnaneun

В постерах для американських чи європейських фільмів добре видно зміну візуальних акцентів. Але гляньте ще на оригінальні постери для корейського кіно. 

Більше робіт Bitnaneun можна побачити на сайті, Behance чи в Instagram студії. 

«Між сезонами». Постери студії Bitnaneun
«Місячна зима». Постери студії Bitnaneun
«Меґґі». Постери студії Bitnaneun
Як це зроблено: монтаж у фільмі «Додому»