Лови серпень. Події Києва

Оксана Городівська
Оксана Городівська
2 Серпня, 2019

Дуже багато концертів на ЮБК, фестивалі на метробудівному заводі та в Золотих Воротах, гурти з Австрії та Нової Зеландії — серпень буде насичений музикою. Але трохи інших подій ми теж знайшли. Наприклад, виставку книжкової ілюстрації та лекцію про Девіда Лінча.

Концерт гурту Foals

Де і коли? Арт-завод Платформа, 27 серпня 

Цього року інді-рокери Foals випускають п’ятий альбом — «Everything Not Saved Will Be Lost». Його назва відсилає до ігор на приставці, де перед виходом треба зберегтися, а самі треки — до тривог нашого часу: кліматичних змін, протистояння людини й природи, політичної непевності. Цю напругу музиканти перетворили в пісні, під які хочеться танцювати і шаленіти. 

Відтворити відео

Фестиваль Bouquet Kyiv Stage 

Де і коли? Золоті Ворота та Софія Київська, з 16 по 26 серпня 

Подивитися кіно в Золотих Воротах і послухати «ДахуБраху» в Софії Київській. Таке можна буде зробити на Bouquet Kyiv Stage. Головний напрямок фестивалю — музика, а цьогорічна тема — звуки міста. Ці звуки будуть зовсім різні — програма поєднає виступи оркестрів і електронщиків, барокову музику і джаз. Також відкриються декілька виставок, проходитимуть театралізовані екскурсії, показуватимуть українське кіно. Детальну програму дивіться на сайті.

Концерт Connan Mockasin

Де і коли? ЮБК, 11 серпня 

Коннан Мокасин виріс на березі океану в Новій Зеландії. У 2010-му році він записав свій перший альбом «Forever Dolphin Love» — психоделічну історію про чоловіка, який закохався у дельфінку. Після того випустив ще два альбоми, турив з Radiohead, співпрацював з Джеймсом Блейком та MGMT. Його музика ніжна і химерна.

Концерт приурочений до 5-річчя музичного видання Comma. Приходьте святкувати, слухати музику і любити дельфінів. 

Відтворити відео

Brave! Factory Festival

Де і коли? «Київметробуд», 24-25 серпня

З минулого Brave! Factory згадуються танці в будівлі старої котельні, промені сонця, які прорізають пилюку в ангарі, люди, що катаються на вагонетці по зарослій травою колії. Цього року фестиваль вільної музики і мистецтва повернеться на завод «Київметробуд». Серед артистів: Neil Landstrumm, Ata Kak, Oskar Offermann & Edward, When Saints Go Machine, Model 500, dOP та дуже багато інших. Програма — на сайті, детальний розклад скоро. 

Відтворити відео

Концерт гурту KIDS N CATS

Де і коли? Мистецький Арсенал, 3 серпня 

Бадьорий і барвистий арт-гурт KIDS N CATS приїжджає до нас з Австрії. Декілька років тому вони отримали грант на закордонні виступи від австрійського уряду. Для туру обрали 11 країн — від Мексики до Свазіленду. Але не просто поїхали туди виступати, а й записали спільні треки з локальними артистами. Пісні отримали назви країн і увійшли в альбом «11 Tracks». А KIDS N CATS розширили свою географію ще й на Україну і збираються влаштувати карнавальне дійство тут. 

Відтворити відео
Відтворити відео

Дуже пляжний концерт Latexfauna

Де і коли? ЮБК, 31 серпня 

Latexfauna — напевно, найбільш сонячний український гурт. Він співає про лаймові небеса і атомну спеку, серфера і теплий бриз, пломбіри і літній табір. Їхній найсвіжіший трек називається «Дельфінам». Приходьте слухати його й давно улюблені «Kosmos» і «Lime». А ще не забувайте про те, що Latexfauna — королі SMM-у

Концерт Cape Cod

Де і коли? ЮБК, 10 серпня 

Той випадок, коли Cape Cod не в Атлантичному океані, а на Дніпрі. Минулого року електронний проєкт випустив альбом «Echoes». В його записі брали участь вокалісти зі США, Великобританії, Ірландії. Тепер настав час танцювати під ці треки на бережку. Особливо підійдуть для цього «Sunsay» і «I’m Coming Home».

Відтворити відео
Відтворити відео

Схема. День

Де і коли? Подвір’я кіностудії Довженка, 10 серпня 

У серпні Схема проводить вечірку в культовому берлінському клубі Berghain. Але й про Київ не забуває. І робить такий формат-парадокс, як денна вечірка. Все почнеться опівдні. У програмі лайви від Polje, Potreba та Eugene The Oceanographer і сети ще п’ятьох артистів. А в десятій вечора все, можна переходити на вечірню вечірку. 

Ще події:

Фото: Foals/Alex Knowles, facebook.com/pg/bouquetstage

Поверніть мені мій 99-й! Найшаленіший рік для кіно