Скоро в Києві виступить Peggy Gou. А ось її нове круте відео

25 Вересня, 2019

Peggy Gou — корейська діджейка й електронна продюсерка, що зараз живе і працює в Берліні. Героям її відео «Starry Night» танець дарує піднесення — іноді буквально.

 

Режисером відео став Йонас Ліндштрьом. Він знімав кліп Кендріка Ламара «Element», відео для Calvin Klein і Kenzo. Йонас одразу запропонував Пеґґі пірнути в рідну їй культуру Південної Кореї. Відео показує такі традиційні елементи, як тхеквондо чи давній танець врожаю Канґґангсулле, та поєднує їх з сучасними образами. Увесь кліп розвивається навколо жінок різного віку і танцю, через який вони виражають себе. 

 

В інтерв’ю виданню It’s Nice That Йонас Ліндштрьом так описав ідею відео: «Люди вириваються з повсякденності, повністю занурюються в момент, аж доки він стає сюрреалістичним. Життя на секунду затамовує подих і дає нам прожити цей злам у реальності, де на долю секунди все видається сном. Через танець. Це відео — про подолання і втечу від звичного ладу речей, про те, як це — відчувати себе живим». 

 

Всі зйомки відбувалися в Сеулі або біля нього. Було чотири інтенсивні знімальні дні. Акторський склад відео налічував близько ста людей, і десь стільки ж людей команди. Про момент польоту Пеґґі під час танцю Ліндштрьом детально не розказує, але каже, що все було насправді — вона літала на висоті десяти метрів над озером, ніякого зеленого екрану. 

 

Цього року Пеґґі Ґу випустила EP «Moment», а 4 жовтня виступить у Києві

Кадри з кліпу Peggy Gou «Starry Night»

Відео Floating Points: фантастичні квіти і як їх знімати