Фолов: поплавена анімація Мюнґсіка Джанґа

Оксана Городівська
Оксана Городівська
1 Липня, 2020

Пухнасті пончики, желейні моря та пагорби й жовті чувачки, схожі на надувні іграшки для басейну. Це все — анімаційний світ Мюнґсіка Джанґа.

Творець мешкає та працює в Сеулі. Він має досвід у різних сферах — вивчав індустріальний дизайн, співпрацює з Vogue Korea, а всяку поплавлену анімацію робить передусім для себе. Мюнґсік завжди хотів наповнювати історіями ті речі, які розробляв. Але зрозумів, що втілювати їх у реальному світі довго і складно. Роздратований обмеженнями фізичного виміру — формою, матеріалом, фізикою — Мюнґсік захопився цифровою реальністю.

Фоловити тут: @surrealjelly

Його персонажі — водночас милі, інтригуючі та сюрреалістичні. «Структура форм досить сира: це ніби малюнок від руки, що складається з групи випадкових форм», — розповідає Мюнґсік Джанґ в матеріалі It’s Nice That. Але це не значить, що він творить навмання. «Цифрова реальність заохочує рефлексувати про естетику і смаки дуже уважно, пропрацьовуючи всі дрібні деталі, пов’язані з рендером результату». 

Нещодавно Мюнґсік Джанґ зробив серію анімованих візуалізацій для альбому музиканта Орландо Вікса (Orlando Weeks —колишній вокаліст гурту The Maccabees). Це ті абстрактні форми на темному тлі, що одразу під текстом.

Також Мюнґсік помітив, що племінники та племінниці фанатіють від його персонажів, тому планує зробити більше сюжетів для дітей. 

Антиутопії та кіберпанк. Світ майбутнього очима Refinders