Дивіться новий міні-фільм про електронну сцену. Його герой — Станіслав Толкачов

8 Жовтня, 2020

Будинок культури Masterskaya представив завершальний випуск із циклу фільмів про електронних музикантів України — «За сценою». Його героєм став Станіслав Толкачов, легенда українського техно і відомий фотограф.

Про Станіслава Толкачова

Станіслав Толкачов почав грати техно на початку 2000-х. Він перший з українських електронних музикантів, хто випустив техно-реліз на вінілі. Виступав в Berghain, Tresor, Griessmuehle, Concrete і в багатьох інших легендарних клубах Європи.

Музика Толкачова об’єднує берлінський мінімалізм і класичне звучання детройтського техно. Він видавався тільки на європейських і американських лейблах, таких як Funque Droppings, MORD, M_Rec, Semantica, Subsist, Geophone, Modularz і «Тріп» Ніни Кравіц.

Також Станіслав займається фотографією і загалом візуальним мистецтвом. За його практикою можна стежити в інстаграмі. 

Про фільм

У фільмі «За сценою» Станіслав згадує, як зароджувалася техно-культура в Україні, коли ще не було інтернету, але було радіо. Він розповідає, як йому вдалося видати свій перший реліз на лейблі з Сіетлу і яке значення мають лейбли сьогодні. Також він показав свій сетап. Трохи розповів про свою фотопрактику і те, як вона поєднуєится з музикою. А на завершення зіграв лайв-сет.  

 

Про серію «Поза сценою»

У цьому проєкті Будинок культури Masterskaya заходить в гості до музикантів, щоб подивитися, як вони живуть, поговорити про побут і творчість. Перший фільм з циклу був про Monoconda, а героєм другого став Koloah. 

Koloah — Elysium: рельєфи та мозаїки планети Земля