Том Йорк зробив саундтрек до поплавленого фешн-відео

13 Лютого, 2019

Том Йорк озвучив нове відео фешн-бренду rag & bone — «Остання вечеря» (A Last Supper). Його трек «Pyramid» супроводжує відеоряд, створений за допомогою штучного інтелекту.

У цьому відео гості збираються за столом на урочисту вечерю з нагоди презентації колекції осінь-зима 2019. Їхні розмови та рухи фіксують камери і в режимі реального часу передають дані системі штучного інтелекту, яку назвали особливим гостем вечора. Система вивчає дії людей і генерує нові на їхній основі. Тож відео є і презентацією колекції, і дослідженням взаємодії людства і штучного інтелекту. У підготовці проекту взяв участь музичний продюсер Найджел Годріч, що не раз співпрацював з Radiohead.

Том Йорк уже мав спільні проекти з rag & bone у 2018-му. Він озвучив два короткометражні фільми бренду, а також робив супровід для показів.

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pryvit/pryvit.media/www/wp-content/themes/pryvit/modules/video/Functions.php on line 58

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pryvit/pryvit.media/www/wp-content/themes/pryvit/modules/video/Functions.php on line 84
Енді Воргол і найдивніша реклама на Супербоулі